Bonusový Kód Sazkabet 2022

Vítejte na podrobné recenzi jedné z oblíbených sázkových kanceláří Sazkabet. V tomto článku si projdeme všechny výhody i nevýhody, které Vás potkají během sázení. Pojďme na to

Registrace snadno z pohodlí domova Bonusový Kód Sazkabet

 • Na začátek za Vašich 100 Kč dostanete 100 Kč zdarma
 • Bonus za dokončení registrace: 400 Kč zdarma na sázky
 • 100% vkladový bonus na Sport až do 5.000 Kč
Typ Bonusu Popis Bonusu
Sport Bonus 300 kč za registraci během MS ve fotbale
Promo akce 100% navíc na vklad až 3000kč, který dostanete postupně po desteinách
Sazka Hry Vstupní bonus až 1000kč
Bonusový Kód Sazkabet Pro ziskání zaregistruj se využitím našeho linku

Jako novinku můžete už i u Sazkabetu využít plnohodnotnou registraci z domova, bez nutnosti navštěvovat pobočku! Postupujte podle jednoduchých kroků a užijte si bonusové peníze zdarma:

 • Registrace online za 5 minut

Kliknutím na přiložený link v tomto článku se dostanete na registrační formulář, kde vyplníte platné a pravdivé registrační údaje. Údaje si překontrolujte před odesláním.

 • Potvrzení telefonu a e-mailu

Vyplnění formuláře online je snadné. Po prvním kroku je třeba ověřit Váš email pomocí přiloženého odkazu, včetně zadání potvrzujícího kódu z SMS zprávy, který vám přijde obratem po vyplnění formuláře.

 • Registrace dočasného konta je hotová

Těmito jednoduchými kroky jste si zajistili přistup do platformy. Máte tak dočasné konto, které platí 30 dní. Vložit můžete maximálně 3.000 Kč a vyhrát můžete kolik chcete, na výběr si však musíte počkat do úplné registrace. Nezapomeňte, že za první vklad 100 Kč získáte dalších 100 Kč zdarma na první sázky!

 

 • Přechod na trvalé konto

 

Abyste mohli využívat všech výhod od bonusů, po plnohodnotné výběry výher, je nutné dokončit plnou registraci. Je to tak z důvodu české legislativy, která nařizuje identifikaci každého účastníka na hazardních hrách. Na toto máte 30 dní a tento krok můžete vyřešit dvěma způsoby – podepsání smlouvy na Sazka terminálu, kterých je v ČR hodně, případně jednodušší cestou, a to dokončit registraci online skrze internetové bankovnictví. Momentálně je ověření dostupné přes tyto banky: Equa bank, Moneta, Komerční banka, Air bank, ČSOB a Česká spořitelna. Postup na ověření je v členské sekci Sazkabet. Po úspěšném ověření můžete čerpat všech výhod a služeb bez omezení.

Sazkabet Bonusy: 500 Kč zdarma a 100% vkladový bonus 

 • 100 Kč zdarma na dočasné konto

Jako dárek za vstup do Sazkabet dostanete symbolickou stovku. Stačí k tomu jen vyplnit formulář a vložit svých prvních 100 Kč. Tento bonus je Vám k dispozici ihned po vkladu a můžete jej použít na první sázky. Pamatujte ale, že bonus je nutno vyčerpat do 7 dní jeho připsání.

 • Za úplnou registraci dalších 400 Kč!

Noví hráči jsou u Sazkabet vítáni, což je vidět na těchto penězích zdarma takřka bez podmínek. Pokud budete postupovat podle výše uvedených kroků a dokončíte úplnou registraci, získáte 400 Kč jen tak zdarma, na první sázky. Na tento bonus nejsou žádné podmínky, musíte jej pouze jednou protočit. 

 • 100% Vkladový bonus do Sportu až 5.000 Kč

Pokud Vám předchozí bonusy nestačí a rádi násobíte šanci štěstí na svou výhru, pak je zde pro Vás další bonus. Při Vašem následujícím vkladu si můžete požádat o vkladový bonus až do 5.000 Kč.

Jak na to? Počkejte si na pozvánku e-mailem, pak klikněte na přiložený odkaz a vložte Vámi zvolenou částku. Může to být od 100 Kč až po neomezeně, přičemž vklad se Vám zdvojnásobí do oněch 5.000 Kč. Po připsání bonusových prostředků mějte na paměti, že bonus je třeba využít do 90 dní v sázkách s minimálním kurzem 2.0 nebo vyšším. Může se jednat o jednoduché nebo kombinované sázky (předzápasové i Live). Požadavek na protočení je zde 10x, tedy pro vklad 5.000 Kč je požadavek na protočení 50.000 Kč před tím, než si můžete bonus vyplatit. 

Důležité shrnutí k bonusům 

 • Nový hráč může čerpat až 5.500 Kč bonus
 • Bonus za úplnou registraci 400 Kč nemá žádné podmínky (registrovat se vyplatí)
 • Vkladový 100% bonus do 5.000 Kč má podmínky 10x protočení do 3 měsíců na sázky s kurzem 2.0. Jako kvalifikační sázky se považují všechny, vyjma KOMBI sázek.

Odpovědi na časté dotazy Bonusový Kód Sazkabet

 

 • Je sázení u Sazkabet legální?

 

Sazkabet je plně licencovaná kancelář pro online sázky a hazardní hry. Mají složenou kauci a jsou regulovaní v Česku. Licence je vydaná u Ministerstva financí ČR.

 

 • Jak mohu vložit peníze?

 

Nejjednodušším způsobem, jak vložit je použít platební kartu všech značek. Převody jsou okamžité a zdarma. Můžete však také využít vkladu prostředků pomocí bankovního převodu, na pobočce anebo přes elektronické bankovnictví (zrychlený bankovní převod). Všechny tyto převody jsou zdarma a většinou okamžitě, vyjma bankovního převodu. 

 

 • Mohu si zrušit výběr?

 

Pokud si požádáte o výběr a vzápětí zjistíte, že ty peníze raději prosázíte, pak máte možnost využít zrušení výběru, tato možnost se Vám ukáže u vkladu a bude tam dostupná pouze do doby, než Váš výběr bude zpracován.

 

 • Mohu si vsadit tiket na pobočce?

 

Ne, Sazkabet je přijímá sázky pouze online. Na terminálech Sazka si můžete dojít pro výběr, případně dokončit registraci účtu, nebo vsadit si Sportku, ale na Sport si musíte vsadit z mobilu nebo počítače.

 

 • Mohu sledovat přenosy zápasů živě a zdarma?

 

Sazkabet vysílá skrze stránky v Live sekci poměrně širokou nabídku sportů a sledování je zdarma. Jediné, co proto musíte udělat je mít nabitý účet pár korunami, případně mít uzavřenou sázku v posledním měsíci.

 

 • Mohu používat Cash-Out na sázky?

 

Funkce Cash-Out už také dorazila do Sazkabet a dnes ji můžete široce využívat jak na počítači, tak tabletu či mobilu. Cash-Out Vám dá časovou výhodu, kde můžete odprodat tiket ještě předtím, než je znám výsledek vaší sázky.

 

 • Fungují Live Streamy na mobilní aplikaci?

 

Mobilní aplikace je novinkou u Sazkabet a má všechny potřebné funkce, které potřebujete. Nechybí ani Live Streamy. K tomuto potřebujete platný účet s minimálním zůstatkem, sledování je pak zdarma.

Sazkabet Detaily o platformě sázek 

Nabídka kurzového sázení a sportů 

I přestože se Sazkabet řadí spíše mezi nejstarší loterijní společnosti na trhu vůbec, kurzové sázky, které byly spuštěny teprve před několika lety, nabírají větší popularitě. Spuštění online sázení u Sazkabet se píše do roku 2009 a bylo vždy přijímáno pouze online. Později, v letech 2016-17 došlo ke strukturálním změnám, investic a vylepšení produktů a platformy pro své klienty, kteří se mohou těšit na dobrou nabídku sportů a kurzů.

O kurzové sázení se stará externí platforma SBTech a ti, kteří ji znají budou vědět, že se jedná o velkého evropského dodavatele kurzového sázení. Výhodou tedy je, že jednotlivé kurzy se přibližují evropským standardům a v některých případech je i výhodnější než konkurenční sázkové kanceláře.

U Sazkabet si vsadíte na všechny velké soutěže, od fotbalu, hokeje, tenisu, po basketbal, ale třeba i vodní polo nebo koňské dostihy. Sazkabet zároveň vypisuje asijské sázky u velkých klubů a nabízí velké množství podpůrných sázek, průměrně 100 na jednu hru. 

Vedle asijských sázek si zde každý přijde na své. Můžete si vsadit na jednotlivé střelce branek v hokeji, počet gólů, sázky bez remízy, sázky na góly, v hokeji pak na základní hrací dobu nebo jen prodloužení. 

Sázkové tikety jsou přijímány od hodnoty 10 Kč a Sazkabet akceptuje i storna, v rámci krátké doby po uzavření. Zajímavostí jsou i maxi tikety, kde můžete naházet až 30 zápasů najednou.

Live sázky a Live Stream 

Live nabídka není až tak rozvinutá, jako u českých konkurentů, ale tohle se má v budoucnu rozšiřovat.

V současné chvíli můžete uzavírat live sázky na všechny hlavní sporty a jejich velké kluby. Pokud hledáte živé sázky na nižší ligy nebo třídy, pak zde narazíte. Výhodou jsou lákavé kurzy, podpora asijských handicapů, funkce Cash-Out a tam, kde není TV přenos, můžete sledovat vývoj zápasu pomocí statistického trackeru. 

U Cashoutu oceňujeme, že jako jedna z mála sázkových kanceláří dovoluje kombinovat předzápasové sázky s live a naopak. Takže vsadíte si na hokejový zápas před utkáním, k tomu přidáte live fotbal, ten vyhraje a pak můžete celý tiket odprodat.

Uživatelská zkušenost 

Online kurzové sázení u Sazkabet je relativně novým produktem v porovnání s historií loterijních aktivit společnosti Sazka. Jelikož si společnost prošla významnými změnami, které pozitivně zapůsobily na produkt online sázení, troufáme si tvrdit, že Sazkabet má dobře našlápnuto s vyrovnáním se s ostatními rivaly. V dnešní době je nejdůležitější rozšiřovat online sázení, kamenné pobočky už jsou dnes mimo dění, v tom má Sazkabet výhodu, protože uzavírá sazky ryze online. V kombinaci napojení kurzů na SBTech, dobrým pokrytím podpůrných sázek, novou a skvěle ovladatelnou mobilní aplikací to vidíme na slibný vývoj. Live přenosy můžete také sledovat z mobilu a zdarma. Jako slabinu vidíme menší pokrytí událostí na živé sázení, absence elektronických peněženek a slabá nabídka asijských sázek. Celkovou ovladatelnost a služby hodnotíme dobře a fandíme v dalším vývoji.

Kontakty a zákaznická podpora 

U Sazkabet v porovnání s ostatními možná budete mile překvapeni. Sazkabet má totiž dobře propracované centrum podpory a plno možností, jak se s nimi můžete kontaktovat v případě neshod či dotazů. Pokud vás zajímá cokoliv z oblasti loterie, losů, her nebo kurzových sázek, pak v sekci centra podpory si můžete vybrat z nejčastěji kladených otázek, určitou odpověď. Pokud si svou odpověď nenajdete, můžete samozřejmě kontaktovat operátory přímo. A nejjednodušším a pohodlným způsobem je využít Live Chat, který je dostupný 24 hodin denně. Pokud Vás trápí špatně vyhodnocená sázka, můžete kliknout rovnou na email, kde vyplníte požadované informace a opravy, nebo výsledek vyhodnocení se dozvíte v rámci 24 hodin. Sázky reklamovat a dotazovat se na pravidla můžete také na Live Chatu. 

Hodnocení Sazkabet sázkařskou komunitou 

Osobní zkušenost mám teprve od konce loňského roku, zajímám se hlavně o sázení na live tenis, kde kurzová nabídka mi přijde atraktivnější, ale už jsem narazil na limity sázek, a to jsem měl jen pár výplat. Mobilní aplikace byla pomalá, ale po aktualizaci problémy skončily. Peníze vybírám na banku a většinou je mám do druhého dne na účtu. U Sazkabet zůstávám, snad mi ale budou odstraněny restrikce u sázek.

Platební metody 

Vklady 

Na vklady můžete jít různými způsoby. Nejlepší je vkládat pomocí karet Visa/Mastercard anebo bankovním převodem. Často používané jsou také zrychlené platby přes internetové bankovnictví skrze všechny banky. Vklady jsou rychlé a zdarma. Pokud preferujete hotovostní vklad, pak můžete navštívit jednu z 6500 sběrných míst, kde maximální vklad je limitován 5.000 Kč.

Výplaty 

Výběry jsou možné dvěma způsoby. Nejrychleji k penězům se dostanete přes Sazka terminál, kde si požádáte o výplatu online a vyberete týž den do 5.000 Kč. Ostatní výběry jdou na bankovní účet a zpravidla do 2 dnů je máte k dispozici. 

Nadějná mobilní aplikace pro Android i iOS 

Sazkabet dlouho otálela s mobilní aplikací, což ji dlouho přihrávalo minusové body. Koncem roku 2019 byla spuštěna plnohodnotná aplikace jak pro uživatele Android, tak i iOS zařízení a je k dispozici na webu Sazkabet. Můžete také využívat optimalizovanou mobilní verzi skrze prohlížeč. Aplikace má za sebou pár upgradů, které řešili nějaké záseky a pomalost v načítání. Nyní můžete sledovat přenosy Live, sázet, vkládat i vybírat, jak jste zvyklí z webu. 

Výhody Nevýhody
 • Obrovská síť terminálů pro vklady a výběry
 • Chybí výběry na elektronické peněženky
 • Kvalitní kurzová nabídka od evropského dodavatele
 • Slabší pokrytí Live Streamů
 • Multi-násobný bonus až do 5.500 Kč
 • Nemá sázkařskou komunitu, jako Tipsport
 • Mobilní Aplikace pro Android a iOS
 • Limituje výherní sázkaře (neověřeno)

Závěrem Sazkabet Hodnocení: Nadějný operátor 

Sazkabet je kanceláří, jehož hlavním produktem nikdy nebylo sportovní sázení, a proto je k tomu třeba takto přistupovat. V celkovém porovnání vidíme nedostatky v Live sekci, kde nabídka méně známých sportů a podpůrných sázek může být lepší, stejně tak jako funkce CashOut může fungovat lépe a spolehlivěji. Platforma ještě potřebuje doladit, aby oslovila i zkušenější sázkaře. Z našeho pohledu vidíme v čase pokroky a změny, zejména v uživatelsky přívětivé aplikaci. Bonusová složka je lákavá a jednoduše dosažitelná. Celkově máme se Sazkabet pozitivní zkušenost a můžeme doporučit.

Konkurenční sázkové kanceláře Sazkabet

Fortuna – Společnost Fortuna je majoritním operátorem na českém trhu a funguje na trhu již od roku 1990. I když zatím nenabízí oblíbené sázky na asijské handicapy, tak nabízí přes 14 000 zápasů ročně, živé přenosy, mobilní Appku a 300 Kč bonus za otevření plus a 3000 Kč bonus na vklad do Sportu.

Tipsport – Další jedničkou na trhu je společnost Tipsport, která také umožňuje Asijské handicapy, funkci Cash Out, živé přenosy na PC, Tabletu i Mobilu a za registraci nabízí vysoký vstupní bonus. Bonus za vklad je až do výše 50 000 Kč.

Chance – Podobně jako Tipsport je Chance lídrem na Českém trhu. Chance patří do skupiny Tipsport, má obrovskou sázkařskou komunitu, stejnou kurzovou nabídku jako Tipsport a propracovaný bonusový systém, kde můžete vydělávat na sázky sbíráním bodů. Chance má nižší vstupní bonus pouze 2.000 Kč.