Maxi Tip Kód Partnera 2022

V dnešním článku jsme pro Vás připravili aktuální nabídky a bonusy velmi oblíbené sázkové kanceláře na Českém trhu. Můžete se těšit na:

Ověřeno
Maxi Tip Kód Partnera >> ACTIVATED
Podrobnosti o bonusu a nabídkách
 • Startovací bonus 100% až do 1.000 Kč na první vklad
 • Vstupní bonus 200% až do 100.000 Kč na počáteční vklad 
 • Věrnostní bonus až 1.000 Kč týdně pro stávající hráče
 • Zůstatkový bonus až 10.000 Kč měsíčně
 • Bonus za přivedeného kámoše 500 Kč
Datum vypršení: 31-12-2022
Posledně navštíveno: před 2 dny

 

Uzavření smlouvy za 5 minut u kurýra! Maxi Tip Kód Partnera

Typ Bonusu Popis Bonusu
Sport Bonus 200% za první vklad až do výše 100.000kč
Startovací Bonus Bonus ve výši 100% až do 1000kč do 5ti dnů od založení účtu.
Maxi Tip Kód Partnera Zkopírujte náš kód

Maxi Bet je další z řad oblíbených sázkových kanceláří, které jsou plně licencované a regulované v Česku. Založení účtu je jednoduché a dá se zvládnout v několika jednoduchých krocích.

 

 • Založení dočasného konta

 

Když přejdete na stránku MaxiTip, nejdříve je nutné vyplnit platné registrační údaje pro získání dočasného konta. Na registračním formuláři postupujte podle dotazovaných údajů, kde se budou ptát na jméno, datum narození, adresu, email a telefonní číslo. 

 

 • Potvrzení SMS kódem

 

Ještě, než formulář odešlete, ubezpečte se, že všechny údaje jsou aktuální a správné. Po odeslání tohoto formuláře Vám obratem pípne SMSka s potvrzovacím kódem, který zpětně zadejte při registraci. Tímto jste splnili první krok dočasného konta.

 

 • Dočasné konto

 

Online registrací si sice můžete podávat sázky, ale využití Vašeho konta bude relativně omezené. S ohledem na zákonné požadavky si můžete při dočasném účtu vložit maximálně 3.000 Kč a samozřejmě nebude možné vybírat výhry do plného ověření. Mějte na paměti, že dočasné konto platí jen 30 dní a pokud byste registraci nestihli dokončit, konto se zruší a zůstatek (odečteno od výher) se Vám vrátí na účet.

 

 • Plnohodnotné „trvalé“ konto

 

K registraci plného konta potřebujete projít třemi kroky. Prvním krokem je osobní identifikace totožnosti + podpis smlouvy. Dalším krokem je online vyplnění sebeomezujících opatření a poslední krok je ověřit platební metodu (pošlete si pár korun a vepíšete nějaký kód, který se objeví v internetovém bankovnictví. Ven musíte jít jen kvůli osobní identifikaci. Maxi Tip k Vám pošle svého kurýra na své náklady, který s Vámi vyplní papíry a identifikuje Vás na místě. Také se můžete do-registrovat na Czech Pointu u České pošty. Možností máte mnoho a čas 30 dní je dostatečný na správný rozjezd.

Aktuální nabídka bonusů u Maxi Tip 

 

 • Startovací bonus 100 % až do 1.000 Kč na první vklady

 

Tento bonus se vztahuje na všechny vklady do 1.000 Kč a bude Vám vyplacen do 5 dní od dokončení úplné registrace (trvalé konto). Vklady jsou platné i v dočasném kontě, ale vyplaceny budou po plné aktivaci.

 • Je Vám to málo? Pak 200% vkladový bonus do 100.000 Vás nezklame

Tento bonus můžete využít hned po dokončení úplného ověření účtu, a vztahuje se pouze na první vklad. Stačí při vkladu (s plně aktivním účtem) požádat o bonus a Váš vklad se tak znásobí až o 200%. Platí podmínky: minimální vklad 5 000 Kč a podmínka protočení bonusu 30x. Tedy u vkladu 10.000 Kč je třeba protočit sázky za 600 000 Kč s kurzem min. 1.5! Časově se musíte vlézt do jednoho roku.

 • Věrnostní bonusy až 1.000 Kč týdně

Je dobré, že Maxi Tip odměňuje štědře i své aktivní hráče. Ale vždy platí, něco za něco. Věrnostní bonusy získáte, když prosázíte za týden 5000 Kč s kurzem 1.99, pak obdržíte (jen) 100 Kč. Pokud prosázíte 200 000 Kč na stejný kurz, dostáváte 1 000 Kč. 

 

 • Zůstatkový bonus až 10.000 Kč měsíčně

 

Jedná se o další bonus, který nebude úplně vhodný pro každého, ale pravidelní sázkaři s vyššími obraty jej určitě uvítají. Tento bonus Vám připíše 0.5 % měsíčně ze stavu Vašeho konta, při splnění podmínek. Pokud máte na konci měsíce 10 000 Kč na kontě a vsadili jste si za uplynulý měsíc min. v hodnotě 50 000 Kč a k tomu nepožádali o výběr, pak obdržíte 250 Kč. Pro získání plného bonusu je pak třeba „otočit“ dva miliony.  

 • Bonus za přivedeného kámoše 500 Kč

Tento bonus hodnotíme jako nejsnadněji dosažitelný. Domluvte se s kámošem, zadejte jeho email do systému a pokud přijme pozvánku, ověří si účet a vloží 1.000 Kč na trvalé konto, získáváte 500 Kč. Počet pozvaných kámošů není omezen a jedinou podmínkou je nutnost provedení vkladu do 5 dní od plné aktivace konta.

Bonusové podmínky

Ty nejzákladnější bonusové podmínky jsme si již vypsali výše, pojďme si však připomenout pár aspektů, na které je třeba myslet, pokud se pro čerpání bonusu rozhodnete.

 • Pozor na denní limit protočení u vstupního bonusu

Pokud by někdo chtěl naskočit na vlnu sázek zhurta, přibrzděte. Například při počátečním vkladu 10.000 Kč na trvalé konto, kde získáte od Maxi Tipu 20.000 Kč bonus, máte podmínky protočení 600.000 Kč u sázek s min. kurzem 1.5. Objem sázek se ale kvalifikuje jen do 25.000 Kč za den!

 • Zůstatkový bonus zní lákavě, ale lákavý úplně není

Pokud si řeknete, že máte nějaké peníze navíc a Spořka dává směšný úrok, mohlo by Vás napadnout si to uložit do Maxi Tipu a podle podmínek dostávat bonus za uložené peníze. Jak jsem ale výše uváděl, je třeba si věc pořádně spočíst. Hlavní podmínkou tohoto bonusu totiž je neudělat vůbec žádný výběr v kalendářním měsíci a otočit sázky min. za 50 000 Kč. A k tomu nemůžete podávat sázky na nízké rizika (kurz 1.0). S ohledem na odměnu (250 Kč) za obrat 50.000 Kč je zde míra rizika na Vaší straně.

Nejčastěji kladené dotazy Maxi Tip Kód Partnera

 • Kde mohu zadat Váš bonusový kód?

Tyto bonusové kódy se mění podle aktuální promoakce. Nejlepším způsobem, jak si zajistit aktuální kód je kliknout na přiložený link v tomto článku, kde se Vám aktivuje poslední nabídka.

 

 • Musím platit poště za kurýra pro podpis smluv?

 

Maxi Tip má vlastní zaměstnance, kteří rozvážejí smlouvy k podpisu po celé ČR a všechno jde na náklady firmy. Navíc, podpis můžete sjednat i na jedné z 350 poboček.

 • Co se stane s bonusem, který nestihnu protočit?

Jednotlivé bonusy mají odlišené podmínky a časové omezení. Obecně ale platí, že pokud máte například 90 % splněno a lhůta bonusu Vám vyprší zítra, pak všechny bonusové prostředky propadnou a jsou nenávratně fuč.

 

 • Mohu sledovat živé zápasy zdarma z mobilu?

 

Bohužel, Maxi Tip momentálně vůbec neposkytuje živé záznamy s Live zápasů. Sázení Live funguje, ale TV pokrytí nemají.

 

 • Mohu si požádat o dva bonusy zároveň?

 

S tím nemáme zkušenost. Co ale funguje je, že v dočasném kontě si můžete požádat o startovací bonus 1000 Kč a při dalším vkladu u trvalého konta pak požádat o další – až 100.000 Kč.

 

 • Mohu požádat o výběr z live sázek na pobočce?

 

Ano, výběry můžete uskutečnit jak bankovním převodem, tak osobně na pobočce. Limity výběrů na pobočce jsou však 5.000 Kč za 24 hodin. 

 

 • Jak dlouho trvá výplata na účet?

 

Běžná praxe říká 1-3 pracovní dny. Maxi Tip ale má vybíravé podmínky, kde uvádějí, že výplaty do 100 tisíc Kč trvají 10 dní a vyšší 15 dní nebo i měsíc!

Nejlepší kurzy na Českém trhu? 

Kurzové sázení proti dominantním hráčům

Kdo se sázením baví již nějakou dobu, dominantní kanceláře jako jsou Tipsport nebo Fortuna určitě poznají. Maxi Tip je méně známá sázková kancelář, a to i z důvodu kratšího působení na trhu. Off-line sázky byly spuštěny v.r. 1998 a ty online až po získání licence v roce 2017. Kolem Maxi Tipu stojí různí lidé, kteří jsou mediálně známí a tito napomáhají k lepší konkurenceschopnosti své sázkové kanceláře. 

Pro nás, sázkaře stačí vědět, jaké jsou kurzy a jak toho nejlépe využít. Maxi Tip vypisuje na velké soutěže lepší kurzy než okolní hráči. Méně známé utkání pak mají ještě vyšší kurzy. Jak jsou kurzy vysoké? To záleží od jednotlivé událost – obecně jsme zpozorovali kurz o 1-4 desetiny bodu vyšší v průměru na fotbal/hokej/tenis. Tady je důležité ale být střídmý, protože ne vždy vysoký kurz znamená jasný zisk. Kurzy jsou vyšší jak u live tak předzápasového sázení, ale většinou dochází k jejich rychlému snížení, při větším obnosu sázek na danou hru.

Co sázet? Pokud nepatříte mezi nejnáročnější sázkaře, hledající value bets na neznámé fotbalové, hokejové a další ligy, pak si zde najdete vše, co je potřeba. Předzápasové sázky nabídnou veškerou nabídku známějších lig, včetně odvozených sázek – například rohových kopů, karet, handicapů ve fotbale. V hokeji můžete sázet na NHL a na vypsané střelce branek, ale i na prodloužení a výsledky v jednotlivých třetinách.

Vaše tipy můžete skládat na Solo tiket, AKU anebo Maxikombi. Výběr tipů na sázenku je jednoduchý, protože Maxi Tip jak na webu tak mobilní aplikaci ukazuje zápasy přehledně a jednoduše. Minimální sázku uzavřete již od 10 Kč a maximální výhru si odnesete někde kolem pěti milionů. 

Live sázení jednoduše a to doslovně 

U live sázek jsme vypíchli, že se můžete těšit na lepší kurzy. To je pravda, například anglická premier liga nabídne kurzové zvýhodnění oproti konkurenčním sázkovým kancelářím. 

Live sekce Vám nabídne všechny velké sporty s lákavými kurzy, nicméně dostupnost odvozených sázek je relativně omezená. Není tolik sázkových příležitostí například na jednotlivé střelce branek, nebo handicapových sázek, jak vidíme jinde. Pokud si neumíte představit živé sázení bez sledování zápasu, pak přijde zklamání – Maxi Tip neposkytuje živé vysílání sportovních přenosů, ale pouze statistický tracker o průběžném vyhodnocení hry.

Dobrou zprávou je, že Cash Out konečně dorazil i do Maxi Tipu. Ten můžete využít u tiketů s dvou a více sázkami, přičemž jedna musí být vyhraná a ta další může být zavřena ještě před stanovením konečného výsledku. Cash Out je relativně nový a má omezené funkce. Už jsme viděli propracovanější technologie. 

Zákaznická podpora 

Kontaktovat se s Maxi Tipem můžete pouze skrze email, kde odpověď můžete očekávat obvykle do 2 pracovních dní. Přes email se můžete obracet na všeobecné dotazy, ale i reklamace sázek, či sjednání podpisu smlouvy doručenou kurýrem. Bohužel telefon ani Live Chat podpora není k dispozici

Co na Maxi Tip říkají hráči 

Na doporučení kamaráda jsem zkusil Maxi-Tip a mile mě překvapila kurzová nabídka, v porovnání s Tipsportem určitě lepší. Trochu mě srazila absence živých přenosů a málokdy funkční Cash-Out. Na druhou stranu jsem chytil dobré kurzy na Arsenal s Manchesterem, které mi přinesly pěkné výhry. 

Platební metody 

Vklady

Vkládat můžete běžnými platebními kartami, přes PayU (elektronická brána), na pobočce, případně bankovním převodem, kde připsání peněz proběhne do 3 pracovních dnů.

Výplaty 

Všechny výplaty jsou realizovány skrze bankovní účet. U Maxi Tipu ale platí rozdílná pravidla, které mají uvedené v obchodních podmínkách. Pro výběr do 100 000 Kč si počkáte na výběr 10 pracovních dní. Mezi 100 – 500 000 je to 15 pracovních dní a nad 500 000 Kč až 30 pracovních dní. 

Mobilní apka pro Apple i Android 

Aplikace je dostupná jak pro iOS tak Android telefony a stáhnete ji na webu Maxi Tipu. Na apce si vsadíte tiket na kurzové sázky i live. Požádáte si o výběr i vložíte. 

Mobilní stránka 

Pokud nemáte chytrý telefon, pak se můžete přihlásit k účtu přes optimalizovanou mobilní stránku, která zvládne vše, co mobilní aplikace. Stránka je jednoduchá a rychle se načítá.

Výhody Nevýhody
 • Velké množství bonusů pro nové a stávající hráče
 • Nedostupnost TV přenosů u Live
 • Mobilní aplikace pro Android a iOS
 • Vyšší lhůta při výběru peněz
 • Funkce Cash-Out
 • Chybí odvozené sázky a Asijské handicapy
 • Vysoká hranice vypsaných kurzů
 • Zákaznická podpora pouze přes email

Závěrečné Hodnocení Maxi Tip: Nejvyšší bonus a výhodné kurzy

Maxi Tip je méně známá sázková kancelář, ale má na trhu své místo. S ohledem na zvyšující se obraty, které se pohybují v rozmezí miliardy Kč ročně a plnou licencí na přijímání online sázek se jedná o důvěryhodnou kancelář. Bohužel pro ty, kteří se orientují na rychlé výplaty, dobrý Cash Out, živé zápasy a širokou nabídku zápasů, na ty kancelář zapomněla. Věříme, že vývoj sázek a služeb bude u Maxi Tipu v následujících letech lepší.

Hlavní 3 konkurenti Maxi Tip

Fortuna – Kancelář Fortuna je nejstarším hráčem s obrovským podílem sázkové komunity na online trhu sázek. Kurzovou nabídku má širší o množství podpůrných sázek a sportů nižších lig, ale dosud neposkytuje asijské sázky. Fortuna má nižší bonusy, ale zato propracovanější platformu, vlastní sázkařskou komunitu a spolehlivé a rychlé výplaty. 

 

Tipsport – Největší kancelář, co se sázkařské komunity týče. Tipsport nabízí také vysoký vstupní bonus až 50 000 Kč pro nové hráče, navíc má i asijské sázky, živé TV přenosy, a vlastní blogy, do kterých můžete psát o sportech a vydělat si tak body, které pak přeměníte na sázky!

 

Chance – Chance patří do skupiny Tipsport a spolu s Fortunou tvoří trojici největších sázkových kanceláří v Česku. Chance zároveň nabízí obrovskou komunitu sázkařů, která je propojena s Tipsportem. Vedle zajímavých soutěží, bonusů nabízí také širokou nabídku živých sázek a TV přenosů. Je navíc generálním sponzorem Chance hokejové ligy.