Tipsport Aplikace Recenze 2020

V dnešním díle Vám přinášíme velkou recenzi na mobilní aplikaci od nejoblíbenější sázkové kanceláře Tipsport, která má na českém trhu největší komunitu sázkařů. Podíváme se na to jak aplikaci stáhnout, nainstalovat, na co si můžete vsadit, jaké bonusy získat a na další produkty, které Vás rozhodně nebudou nudit.

Jak na instalaci Tipsport Aplikace

Nejdříve začneme u instalace, která je rychlá a jednoduchá. Pomocí níže uvedených kroků ji zvládne opravdu každý. Podíváme se také na registraci účtu a na první vklad.

tipsport cz
tipsport cz

Operační systém Android na chytrých Mobilech a Tabletech

Jelikož obecně platí, že aplikace poskytující hazard nejsou dovoleny ke stažení z Google Play, postup instalace je trochu odlišný:

 • Klikněte na náš odkaz, kde se otevře stránka tisport.cz, kde v horním menu klepněte na “stáhnout aplikaci”
 • Jakmile aplikaci stáhnete, nastavte si povolení instalace aplikace z neznámých zdrojů Klikněte na ikonu nastavení> Zabezpečení> Neznámé zdroje> OK
 • Vraťte se k Vašemu staženému souboru (přetáhněte horní lištu dolů)
 • Spusťte instalaci kliknutím na soubor

Operační systém iOS na Apple telefonech a tabletech

U zařízení Apple to je jednoduché, protože aplikace je dostupná ke stažení v Apple Store, takže postup je následující:

 • Klikněte na Apple Store
 • Vyhledejte Tipsport CZ
 • Klikněte instalovat
 • Případně na webu Tipsport zadejte Vaše telefonní číslo, kde Vám obratem přijde SMS s linkem na stažení

Ostatní telefony 

Pokud nevlastníte přístroj s operačním systémem Android nebo iOS pak nevadí, Tipsport můžete používat na všech mobilních zařízeních ve zjednodušené webové verzi, která je optimalizovaná na všechny přístroje.

TIP: Přidejte si stránku Tipsport na Plochu a získejte přístup ke svému účtu jedním klikem, stejně jako v aplikaci.

Spuštění aplikace a registrace Tipsport Ackny Kod

Dnes už není potřeba chodit pro registraci na pobočku ani na počítač! Registraci zvládnete v pohodě z mobilu. Jak na to:

 • Spusťte Tipspot aplikace
 • Klikněte v pravém horním rohu na registrace
 • Vyplňte osobní a kontaktní údaje v registračním formuláři
 • Potvrďte údaje SMS kódem a linkem v emailu
 • Potvrďte kliknutím na přiložené odkazy
 • Registrace je hotova

Navíc, jako nový zákazník se kvalifikujete pro bonus 150 Kč zdarma na první sázky za dokončenou registraci (ověření pomocí banky nebo na pobočce) + si můžete zažádat o vkladový bonus až 50.000 Kč. Registrace se opravdu vyplatí.

Nastavení platební metody

Nastavit platební metodu je rychlé a jednoduché. V prvním kroku je potřebné ověřit Vaši platební metodu. Pro vklady můžete používat tuzemské bankovní převody, vklad na pobočce (do 5.000 Kč) platební karty MasterCard, Visa, Mestro a také můžete využít elektronické peněženky Skrill a Paysafecard (pozor zde poplatek 5 % za transakci). Všechny ostatní platební metody jsou bez poplatku. Jak na vklad?

 • Po přihlášení se do účtu přejděte na Vklady/Výběry v horním panelu
 • Zvolte možnost Přidat účet u Vámi vybrané platební metody
 • Postupujte podle instrukcí na obrazovce pro ověření platební metody
 • Po dokončení ověření zadejte částku, kterou si přejete vložit

Většina bank také podporují zrychlený vklad bankovním převodem z internetového bankovnictví, kde převod peněz proběhne prakticky okamžitě. Seznam podporovaných bank je dostupný na stránkách Tipsport.

První spuštění Tipsport aplikace

Provotní nastavení a vklad jste zvládli, není to nic složitého. Pokud byste měli jakékoliv potíže při vkladu, pak se určitě můžete obrátit na zákaznickou podporu – telefonicky nebo emailem.

V rámci prvního spuštění aplikace uvidíte rozdělení nabídky do odlišných sekcí. Jedná se o Kurzy, Live, Vegas, Nejsázenější a Fórum. Podíváme se přehledně do každé sekce.

Obrovská nabídka příležitostí

Sázení na mobilu Vás od plné webové verze v ničem neošidí, nabídka je stejná, jako na plnohodnotném webu. Naopak, máte výhodu přístupu k aktuálním kurzům a nabídce odkudkoliv, kde je internet. Máte možnost tak uzavírat sázky už na několik kliknutí, aplikaci můžete používat také na kontrolu papírových tiketů (po opsání kódu). Další výhodou je funkce Cash Out, která je dostupná také na mobilu. Vyplacení tiketu ještě během přenosu utkání tak nebylo nikdy snazší. U Tipsportu aplikace máte také dostupnou sekci Tiket arény, můžete sledovat aktuální soutěže, sledovat statistiky a přehledy výsledků. Můžete také chatovat s ostatními hráči v komunitě.

Pro okamžitý výběr prostředků na pobočce můžete také využít GPS lokátor poboček, a tak navštívit tu, která je Vám co nejblíže.

Jak na první sázku

Kurzová nabídka předzápasových událostí je opravdu bohatá a nabídne Vám velké množství světových her. Vedle klasické a nejoblíbenější čtveřice fotbal, hokej, tenis, basketbal můžete tipovat politické události, e-sporty, Snooker a mnoho dalšího.

Pro lepší orientaci si můžete nastavit filtry zápasů a vidět jen určité zápasy nebo konkrétní kurzovou nabídku, která Vás zajímá. Při kliknutí na “Kurzy” se Vám zobrazí posuvná lišta, kde si vyberete datum a čas konání Vašich utkání. Můžete tak jednoduše vidět všechny zápasy, které se budou hrát do 24 hodin.

Anebo jen chcete vidět, co je právě populární? Pak si klikněte na nejsázenější události, které Vám zobrazí všechny nadcházející události, na které se momentálně nejvíce sází.

Samotné uzavření sázky je jednoduché. Klikněte si na Vámi vybrané kurzy a nabídka se začne přidávat na tiket ve spodní liště. Jakmile máte vybráno, zvolte si na tiketu způsob sázky, kterou chcete podat. Sázky můžete podávat jako AKU, Kombi nebo Live. Pokud budete mít na tiketu pouze jednu sázkovou příležitost, pak se jedná o SOLO sázky.

Váš tiket si můžete také připravit a vsadit jej později. Připravený tiket Vám zůstane viset v aplikaci a vy se tak k němu můžete vrátit později (například po kontrole analýz a článků)

Sázení LIVE – živé přenosy na dlani

LIVE sekce je dnes asi nejpopulárnější oblastí u sázkařů. Tipsport aplikace nabízí pohodlné a dobře ovladatelné prostředí, které je přehledné a rychle se v něm zorientujete. Sekce Live Vám nabídne všechny sportovní přenosy, velké množství live streamů, ale také živé forum a soutěže. Hned po kliknutí na Live sekci uvidíte všechna utkání, která se momentálně ve světě odehrávají.

Utkání, u kterých se zobrazuje ikona televize poskytují živý přenos. Vaše oblíbené zápasy si také můžete seřadit do vlastního seznamu přidáním hvězdičky k danému zápasu. Tuto funkci ocení ti, kteří chtějí sledovat několik zápasů najednou a rychle se mezi nimi pohybovat.

Samotné uzavírání sázek je jednoduché, stejně jako u předzápasových sázek. Zvolte si Váš market (například oba týmy vstřelí gól?), položka se Vám přidá na tiket. Ve spodní části stránky pak zadejte částku a klikněte Vsadit. U Live sázení je třeba reagovat rychle, neboť průběh hry se rychle mění a v návaznosti na to i kurzy. Takže Váš kurz se může několikrát změnit ještě předtím, než je Vaše sázka přijata.

Máte rádi Tipsport Casino? Zahrajte si ve Vegas

Pokud si rádi krátíte čas při vyhodnocení sázky, pak určitě oceníte dostupnost Vegas v Tipsport mobilní aplikaci. Prostředí Vegas je uživatelsky přívětivé a ovládání je pohodlné. Můžete se tak jednoduše přepínat mezi Sportem A Vegas hned z úvodu aplikace. Design aplikace Tipsport je jednoduchý a jeho ovládání je rychlé a pohodlné. Přepnutím ze Sportu do Vegas zvládnete hned z úvodní stránky.

Ve Vegas máte k dispozici velkou sekci Her, kde je bohatá nabídka těch nejhranějších her, rulet a automatů. Můžete si vybrat mezi evropskou, francouzskou a americkou ruletou. Navigovat mezi hrami můžete pomocí herního menu, kde si vyberete ruletu nebo automaty. Také, oblíbení hry si můžete ukládat do sekce “Moje Hry” což je podobná obdoba přidávání oblíbených sázek. Ve spodním menu doporučujeme také navštívit sekci Bonusy, které můžete využít. Můžete se tak kvalifikovat například pro 100% vstupní bonus až do 5.000 Kč.

Bohužel, od jisté doby z loňského roku došlo ke změnám, kde aplikace Vegas již nebude dostupná pro uživatele Apple zařízení s operačním systémem iOS. Stalo se tak z důvodu změn podmínek v Apple Store, kde již není povoleno publikovat aplikace zaměřené na hazard. Sekce Vegas zůstává tak dostupná pro uživatele Android.

Co je na Tipsport aplikaci nejlepší

 • Vynikající uživatelské prostředí
 • Všechny kurzové sázky a live sázky
 • Živé přenosy a live tracker
 • Cash Out a funkce odvolání sázky
 • Pohodlné vklady a výběry
 • SMS vklady
 • Vegas (pouze pro Android)

Srovnání Tipsport aplikace proti klasickém Webu

Při porovnání Tipsport aplikace s klasickým počítačem můžeme s klidem uvést, že uživatelé chytrých telefonů se o nic nepřipravují, ale naopak mohou využít služby Tipsportu ještě efektivněji. Jedinou nevýhodou pro hráče Vegas je nedávné odstranění sekce pro iPhony.

Výhody používání Tipsport Aplikace

Uživatelská zkušenost

Při testování můžeme z osobní zkušenosti uvést, že celkové ovládání aplikace je velmi jednoduché a uživatelsky přívětivé. Absence aplikace na Google Play není problém, protože její stažení zvládnete rychle z oficiálního webu. Soubor má kolem 20 Mb a stažení je rychlé.

Nabídka Sportů a jejich zařazení je přehledné. Veřejný Chat a Tipsport komunita v mobilu považujeme za výhodu.

Nabídky pro mobilní uživatele

Jak bylo již uvedeno, za kliknutí na odkaz, instalaci aplikace a registraci získáváte 150 Kč zdarma (nutnost dokončit úplnou registraci). K tomu se kvalifikujete na vkladový bonus až do výše 50.000 Kč ve Sportu. U Vegas můžete rovněž využít vstupní nabídky 5.000 Kč na první vklad.

Závěrem: Tipsport mobilní aplikace

Náš přehled a hodnocení je u konce. Závěrem bychom chtěli dodat, že při testování aplikace jsme nenarazili na žádné potíže, které by znamenaly nějaké omezení při používání všech služeb. Aplikace je rychlá, přehledná a ovládání uživatelsky přívětivé. Vklady a výběry zvládnete několika jednoduchými kroky, podání sázky, a dokonce její vyplacení pomocí Cash-Out je okamžité. Skládání oblíbených utkání do oblíbených položek je výhoda. U Vegas ale vidíme, že některé hry nejsou na mobilní verzi dostupné, ale pouze na plnohodnotném webu, to ale neplatí pro sportovní sázky, které jsou dostupné v plném rozsahu.